Loading...
Zapisy2019-01-21T11:17:40+00:00

Rozpocznij Niezwykłą Przygodę z Robotyką i Programowaniem. Dołącz Do Nas!

Zapisz się

Zapisz Się Już Dziś

Nasze zajęcia prowadzone są od września do czerwca. Zapisy odbywają się w ciągu dwóch pierwszych tygodni września i w tym czasie ustalane są dokładne terminy zajęć. W wielu przypadkach istnieje możliwość dołączenia do grupy w dowolnym momencie. Zajęcia odbywają się raz w tygodniu a pojedyncza sesja warsztatowa trwa 2 godziny lekcyjne (90 minut). Koszt zajęć to 170 zł za miesiąc.

Ilość miejsc na warsztatach jest ograniczona. Aby zarezerwować miejsce, skontaktuj się z nami korzystając z dostępnego na stronie formularza kontaktowego, pisząc na adres: laboratorium@telsako.com lub dzwoniąc na numer telefonu: +48 514 595 895

Grupy Wiekowe

Nasze warsztaty prowadzone są w czterech grupach wiekowych.

7 – 9 LAT

Podczas warsztatów dla najmłodszych dużo budujemy. Korzystamy przy tym z gotowych instrukcji. Konstruując kolejne modele poznajesz dostępne elementy Lego Technic oraz ich możliwe zastosowanie. Swoimi kreacjami sterujesz pilotem lub programujesz je tak, aby samodzielnie wykonywały proste czynności.

10 – 12 LAT

Budujemy trochę mniej niż na warsztatach dla najmłodszych, ale za to więcej programujemy. Zaczynasz poznawać działanie i zastosowanie podstawowych konstrukcji współczesnych języków programowania. Twoje programy składają się z kilkunastu połączonych ze sobą bloczków programistycznych. Poznajesz podstawy modelowania i druku 3D. Budujesz już nie tylko z instrukcji, ale tworzysz także własne kreacje. Poznajesz proste algorytmy.

13 – 15 LAT

Znasz już wszystkie podstawowe konstrukcje współczesnych języków programowania i wiesz gdzie oraz jak je stosować. Zaczynasz uczyć się programowania z wykorzystaniem kodu (Python). Poznajesz bardziej zaawansowane algorytmy. Konstruujesz modele głównie samodzielnie. Jedynie w przypadku bardzo skomplikowanych maszyn korzystasz z instrukcji. Modelujesz elementy z wykorzystaniem narzędzi CAD. Realizujesz własne projekty.

16+ LAT

Budujesz maszyny w oparciu o płytki deweloperskie i inne komponenty elektroniczne. Nabierasz wprawy w programowaniu z wykorzystaniem kodu. Poznajesz inne języki programowania. Implementujesz zaawansowane algorytmy. Modelujesz elementy z wykorzystaniem profesjonalnych narzędzi CAD. Realizujesz własne projekty.

Terminy

Z uwagi na ograniczoną ilość wolnych miejsc na warsztatach zachęcamy do wcześniejszej rezerwacji. Można jej dokonać za pośrednictwem formularza kontaktowego, poczty elektronicznej lub telefonicznie.

Harmonogram zajęć w roku szkolnym 2018/2019

Zapisy Grupowe

Minimalna wielkość grupy warsztatowej to 4 osoby. Zapisując jednocześnie taką lub większą (maks. 10 osób) liczbę osób oferujemy możliwość indywidualnego doboru dnia i godziny warsztatów. Jeśli chcesz skorzystać z tej opcji skontaktuj się z nami korzystając z dostępnego na stronie formularza kontaktowego, pisząc na adres: laboratorium@telsako.com lub dzwoniąc na numer telefonu: +48 514 595 895

Skontaktuj się z nami

Jeśli chcesz zapisać się na warsztaty, zadać pytanie lub przesłać komentarz, skorzystaj z poniższego formularza kontaktowego. Postaramy się odpowiedzieć najszybciej, jak tylko będzie to możliwe. Przed wysłaniem wiadomości prosimy o sprawdzenie, czy podany numer telefonu oraz adres e-mail są poprawne.

IMIĘ *
NAZWISKO *
ADRES EMAIL *
NUMER TELEFONU *

TEMAT

TREŚĆ