Loading...
O warsztatach2019-01-12T23:14:17+00:00

Rozpocznij Niezwykłą Przygodę z Robotyką i Programowaniem. Dołącz Do Nas!

Zapisz się

Stań się Częścią Kolejnej Rewolucji

Uczestnicy warsztatów, korzystając m.in. z zestawów Jimmu, Lego Boost, Lego Mindstorms EV3, BeCreo, będą samodzielnie budować oraz programować roboty. Napotkają przy tym wiele realnych problemów, z którymi zmaga się współczesna robotyka (niedokładność czujników, poślizgi, współpraca w systemach wielorobotowych itp.). Oprócz tego poznają podstawowe konstrukcje współczesnych języków programowania (pętle, instrukcje warunkowe, funkcje, zmienne itd.), których sposób działania będą mogli sami zaobserwować. Umiejętności, które zdobędą uczestnicy warsztatów, stanowią doskonały wstęp do dalszej kariery w obszarze informatyki i robotyki.

Dla Kogo

Na warsztaty z Robotyki zapraszamy dzieci już od pierwszej klasy szkoły podstawowej. Górnej granicy wieku nie określamy.

Zajęcia dostosowujemy do wieku uczestników. Najmłodsi inżynierowie tworzą proste maszyny z wykorzystaniem zestawów Jimmu, Lego Boost, Lego Mindstorms EV3 lub BeCreo, których zaprogramowanie ograniczone jest albo do odpowiedniego ułożenia kilku bloków programistycznych, albo modyfikacji dostarczonego kodu. Starsi lub bardziej zaawansowani użytkownicy pracują z zestawami Lego Mindstorms EV3, Bioloid, VEX oraz Arduino.

7 – 9 LAT

Podczas warsztatów dla najmłodszych dużo budujemy. Korzystamy przy tym z gotowych instrukcji. Konstruując kolejne modele poznajesz dostępne elementy Lego Technic oraz ich możliwe zastosowanie. Swoimi kreacjami sterujesz pilotem lub programujesz je tak, aby samodzielnie wykonywały proste czynności.

Cena: 170 zł/miesiąc

10 – 12 LAT

Budujemy trochę mniej niż na warsztatach dla najmłodszych, ale za to więcej programujemy. Zaczynasz poznawać działanie i zastosowanie podstawowych konstrukcji współczesnych języków programowania. Twoje programy składają się z kilkunastu połączonych ze sobą bloczków programistycznych. Poznajesz podstawy modelowania i druku 3D. Budujesz już nie tylko z instrukcji, ale tworzysz także własne kreacje. Poznajesz proste algorytmy.

Cena: 170 zł/miesiąc

13 – 15 LAT

Znasz już wszystkie podstawowe konstrukcje współczesnych języków programowania i wiesz gdzie oraz jak je stosować. Zaczynasz uczyć się programowania z wykorzystaniem kodu (C++ lub podobnego). Poznajesz bardziej zaawansowane algorytmy. Konstruujesz modele głównie samodzielnie. Jedynie w przypadku bardzo skomplikowanych maszyn korzystasz z instrukcji. Modelujesz elementy z wykorzystaniem narzędzi CAD. Realizujesz własne projekty.

Cena: 170 zł/miesiąc

16+ LAT

Budujesz maszyny w oparciu o płytki deweloperskie i inne komponenty elektroniczne. Nabierasz wprawy w programowaniu z wykorzystaniem kodu. Poznajesz inne języki programowania. Implementujesz zaawansowane algorytmy. Modelujesz elementy z wykorzystaniem profesjonalnych narzędzi CAD. Realizujesz własne projekty.

Cena: 170 zł/miesiąc

Projekty

Warsztaty z robotyki to nie tylko cotygodniowe zajęcia, ale również inspirujące projekty w których będziesz mógł brać udział.  Gdy tylko zdobędziesz podstawową wiedzę, damy ci szansę uczestnictwa w realizowanych przez nas projektach. A może masz pomysł na własny projekt, który chciałbyś zrealizować? Opowiedz nam o tym a pomożemy ci go urzeczywistnić.

ZOBACZ WSZYSTKIE PROJEKTY

Dlaczego Warto?

Robotyka rozwija się obecnie w bardzo szybkim tempie. Konstruowane maszyny, chociaż daleko im jeszcze do ludzi, są coraz inteligentniejsze i sprawniejsze.

Wiele osób widzi w robotyce przyszłość o czym świadczą coraz większe inwestycje i przejęcia firm działających w tej branży. My myślimy podobnie. Nie chcemy być jedynie biernymi obserwatorami zbliżającej się, i być może największej od czasu wynalezienia komputera rewolucji. Chcemy ją współtworzyć razem z tobą!

Technologie

Podstawą naszych warsztatów, oprócz wiedzy, jest sprzęt i oprogramowanie. Korzystamy tutaj zawsze z najlepszych, dostępnych na rynku rozwiązań wiodących producentów. Oprócz dobrze znanych i sprawdzonych technologii u nas zawsze znajdziesz także te najnowsze, często niedostępne jeszcze na rynku.

Skontaktuj się z nami

Jeśli chcesz zapisać się na warsztaty, zadać pytanie lub przesłać komentarz, skorzystaj z poniższego formularza kontaktowego. Postaramy się odpowiedzieć najszybciej, jak tylko będzie to możliwe. Przed wysłaniem wiadomości prosimy o sprawdzenie, czy podany numer telefonu oraz adres e-mail są poprawne.

IMIĘ *
NAZWISKO *
ADRES EMAIL *
NUMER TELEFONU *

TEMAT

TREŚĆ